Zapraszamy do punktów gastronomicznych w Galerii Szperk!
W najbliższym czasie nie spotkamy się przy wspólnym stole w Galerii Szperk. Nie oznacza to jednak, że mamy mniejszy apetyt na aromatyczne dania i pyszne słodkości.
Weź je na wynos lub zamów do domu. 🚗
Zamów smaczne hot-dogi 🌭 z Przystanek Szperki świeże soki wyciskane i koktajle 🥤 z Pociągnij za słomkę. Są świetne osobno, a idealnie grają razem! Na większy apetyt zamów z burgerowni slow food 🍔🍟 Beneburger albo Restauracja Beneficio, której specjalnością jest pizza 🍕 wypiekana na chrupiącym cieście oraz aromatyczne makarony 🍝  i grillowane mięsa. Apetyt na coś słodkiego zaspokoisz w cukierniach 🍩🥧 A.Blikle Cukiernie Kawiarnie i Cukiernia Sowa.
Codziennie będziemy publikować menu i kontakt do zamówień w punktach gastronomicznych w Galerii Szperk. 📞
212
NOWOŚCI
Cukiernia Sowa zaprasza na słodkości!
Cukiernia Sowa zaprasza na słodkości. Zamówienia można złożyć również pod adresem e-mail: dabka338@cukierniasowa.pl  oraz numerem telefonu: 883
Cukiernia Sowa zaprasza na słodkości!
Cukiernia Sowa zaprasza na słodkości. Zamówienia można złożyć na wynos lub zamówić na dowóz w Galerii Szperk lub pod adresem e-mail: dabka338@cu
Zamówienia na dowóz w Cukierni Sowa!
Zamówienia na dowóz w Cukierni Sowa!   Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na dowóz w Cukierni Sowa pod numerem tel. 883 304 523.